Анонси

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Призначено директора ЦДНТА України

УВАГА! 15 серпня 2018 р. наказом Голови Державної архівної служби України Баранової Т. І. від 14.08.2018 р. № к/1-162 на посаду директора ЦДНТА України призначено  БАЛИШЕВА Марата Артуровича.

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Виставка документів на сайті архіву

01 жовтня 2018 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему «Проекти сільськогосподарської техніки у документах ЦДНТА України».

Засідання НМР

27 вересня 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Засідання ЕПК

24 вересня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Семінар з підвищення кваліфікації

20 вересня 2018 р.у ЦДНТА України розпочав роботу короткотерміновий семінар з підвищення кваліфікації спеціалістів державних архівів України з питань організації роботи з науково-технічною документацією. У ньому взяли участь фахівці державних архівів Донецької та Луганської областей.

Екскурсії архівом

17–18 вересня 2018 р. у рамках реалізації договору між ЦДНТА України та Харківським національним університетом будівництва та архітектури для студентів I курсів механіко-технологічного та сантехнічного факультетів проведено дві екскурсії, в ході яких гості архіву ознайомилися з основними принципами комплектування, зберігання і реставрації документів НАФ.

Стаття за архівними документами

4 вересня 2018 р.у журналі «Энергобизнес» опубліковано статтю провідного спеціаліста відділу використання інформації документів Юлії Коваль «Развитие трубопроводной нефтегазовой системы в документах ЦГНТА Украины».

Зустріч з ветеранами АТО

4 вересня 2018 р. на виконання Указу Президента України від 11 квітня 2018 р. №99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України», відповідно до наказу ЦДНТА України від 26.06.2018 р. №66 про участь ЦДНТА України у відзначенні 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного   Прапора України у ЦДНТА України проведено День архівної інформації на відзначення 27-ї річниці незалежності України. У заході взяли участь представники громадської організації «Ветерани АТО Індустріального району м. Харкова», ветеран антитерористичної операції Білостоцький М. О., співробітники ЦДНТА України.

Участь у заході в ЛандауЦентрі

3 вересня 2018 року директор ЦДНТА України М. А. Балишев та провідний спеціаліст відділу використання інформації документів Ю. Ю. Коваль на запрошення Німецького культурного центру Goethe-Institut при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні взяли участь у відкритті інтерактивної виставки «Німеччина – країна винахідників: модуль «дослідження» у навчальному центрі «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Засідання колегії

28 серпня 2018 р. відбулося чергове засідання колегії ЦДНТА України.

Виставка документів на сайті архіву

26 серпня 2018 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему «Зразки шахтного обладнання у фондах ЦДНТА України», приурочену до Дня шахтаря.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017