Анонси

Змінено електронну поштову адресу ЦДНТА України

Увага! З 1 лютого 2016 року в ЦДНТА України замінено електронну поштову адресу з cdntau@archive.gov.ua на cdntau@arch.gov.ua. Змінилися також адреси електронних поштових скриньок працівників відділів архіву. З ними можна познайомитися у розділах "Про архів - Структура архіву" та "Контакти"

Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Новини

Святкування 100-річчя створення системи архівних установ України

21 вересня2017 р. на відзначення 100-річчя створення системи архівних установ України у ЦДНТА України організовано комплексний науково-святковий івент на тему «Архівна справа сьогодні: з вічності у майбуття».

Виставка архівних документів

14 вересня2017 р. у читальному залі ЦДНТА України відкрито виставку документів на тему: «Шкільні зошити та папір спеціального призначення (за звітами про науково-дослідні роботи Українського інституту паперу)», яку присвячено 230-річчю Понінківської картонно-паперової фабрики – одного з найбільших підприємств картонно-паперової промисловості України.

День архівної інформації

23 серпня 2017 р. на виконання Указу Президента України від 15.05.2017 № 132/2017 у ЦДНТА України проведено урочисті заходи на відзначення 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Екскурсія архівом

17 липня 2017 р.у ЦДНТА України розпочала роботу музейно-архівна практика студентів II курсу історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

День архівної інформації

27 червня 2017 р. на виконання Указу Президента України від 20.04.2017 № 111/2017 у ЦДНТА України проведено урочисті заходи на відзначення 21-ї річниці Конституції України.

Екскурсія архівом

26 червня 2017 р.у ЦДНТА України проведено екскурсію для студентів Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» та Харківської державної академії культури, які проходять архівну практику.

Виставка документів на сайті архіву

05 червня 2017 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему: «Науковий підхід до захисту навколишнього середовища» до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, що щорічно відзначається на міжнародному рівні відповідно до резолюції Генеральної асамблеї ООН.

Стаття у ЗМІ

03 червня 2017 р. у газеті «Харьковские известия» вийшла стаття наукового співробітника відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова на тему: «Укротители водной стихии. К 90-летию института «Укргидропроект». По документам ЦГНТА Украины».

Виставка архівних документів

23 травня 2017 р. у Музейному комплексі Харківського національного університету ім. О. М. Бекетова відбулася спільна виставка ХНУМГ імені О. М. Бекетова та ЦДНТА України «Архітектурна спадщина О. М. Бекетова в місті Харкові. Збереження та реставрація». 

Семінар з підвищення кваліфікації

23 травня 2017 р. у ЦДНТА України  розпочав роботу  триденний семінар з підвищення кваліфікації спеціалістів  державних архівів України з питань організації роботи з науково-технічною документацією. Взяли участь у семінарі фахівці державного архіву Волинської  та Київської областей.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017