Анонси

Засідання НМР

23 лютого 2018 р. відбудеться засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Засідання ЕПК

15 лютого 2018 р. у ЦДНТА України відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії

Стаття у ЗМІ

12 лютого 2018 р. у газеті «Южная правда» опубліковано статтю наукового співробітника відділу використання інформації документів Ганни Голубкіної «Небесный картограф».

Стаття у ЗМІ

03 лютого 2018 р. у газеті «Харьковские известия» опубліковано статтю наукового співробітника відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова «Строители будущего (к 85‑летнему юбилею института «Харьковский ПромстройНИИпроект» по документам ЦГНТА Украины)».

Стаття за архівними документами

10 січня 2018 р. у газеті «Время» вийшла стаття з циклу «Харьковские стройки века», в якій на основі документів з фонду Інституту «Харківський Промтранспроект» (фонд Р-156, комплекс 1-233) висвітлено особливості відновлення та реконструкції мосту через р. Харків.

Стаття у ЗМІ

10 січня 2018 р.у газеті «Час» (м. Нова Каховка Херсонської обл.) вийшла друком стаття молодшого наукового співробітника відділу використання інформації документів Тетяни Лупай на тему «Нова Каховка. Історія в документах».

Ювілейна виставка на сайті архіву

20 грудня2017 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено електронну презентаційну версію виставки документів на тему «До 100-річчя від дня створення системи архівних установ України».

Стаття за архівними документами

14 грудня 2017 р. у газеті «Время» вийшла стаття з циклу «Харьковские стройки века», присвячена післявоєнній відбудові кондитерської фабрики «Жовтень» (Ф. Р-10. К. 1-241). Науковий співробітник відділу використання інформації документів Дмитро Ожиганов надав фаховий коментар, який було використано при написанні статті.  

Участь у круглому столі

12 грудня 2017 р. у Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка відбувся круглий стіл «Ескізи дивовижного життя», присвячений 155-річчю від дня народження українського архітектора і педагога, заслуженого діяча мистецтв України Олексія Миколайовича Бекетова та 160-річчю від дня народження українського історика, вченого та громадського діяча Дмитра Івановича Багалія.

Участь у конференції

07–08 грудня 2017 р. начальник відділу використання інформації документів ЦДНТА України Анна Алєксєєнко взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Архіви в сучасному світі: виклики та завдання», що пройшла у м. Києві.

Участь у конференції

08 грудня 2017 р. співробітники відділу використання інформації документів ЦДНТА України Тетяна Лупай та Дмитро Ожиганов взяли участь у роботі у 35-ї Міжнародної краєзнавчої конференції молодих учених «Краєзнавство у вимірах сучасної науки (до 90-річчя з дня народження Б. П. Зайцева)».

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017