Анонси

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Призначено директора ЦДНТА України

УВАГА! 15 серпня 2018 р. наказом Голови Державної архівної служби України Баранової Т. І. від 14.08.2018 р. № к/1-162 на посаду директора ЦДНТА України призначено  БАЛИШЕВА Марата Артуровича.

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Участь у конференції

29 листопада 2018 р.начальник відділу використання інформації документів ЦДНТА України А. О. Алєксєєнко взяла участь у роботі ІІІ Всеукраїнської наукової конференції «Теоретичні та прикладні аспекти біографістики», яка пройшла на базі філософського факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Семінар підвищення кваліфікації працівників ЦДАЗУ

29 листопада 2018 р.у ЦДНТА України організовано короткотерміновий семінар з підвищення кваліфікації спеціалістів Центрального державного архіву зарубіжної україніки.

Засідання ЕПК

22 листопада 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2018 р. на виконання Указу Президента України від 24 жовтня 2018 р. №339/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи» у ЦДНТА України було проведено урочисті збори колективу.

Стаття за архівними документами

16 листопада 2018 р. у газеті «Культура і життя» № 46 опубліковано статтю провідного спеціаліста відділу використання інформації документів Юлії Коваль «Внесок Українського зонального науково-дослідного і проектного інституту цивільного будівництва у розвиток вітчизняної архітектури (за документами ЦДНТА України)».

Виставка архівних документів

5 листопада 2018 р.у читальному залі ЦДНТА України відбулась презентація виставки «Розбудова столиці України у повоєнні роки (за документами ЦДНТА України)», приуроченої до 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів із Києва.

Виставка документів на сайті архіву

03 листопада 2018 р. на офіційному веб-сайті ЦДНТА України розміщено виставку документів на тему: «Кранцфельд Яків Львович (1933–2013) – інженер-будівельник, винахідник та раціоналізатор у галузі будівництва енергетичних об’єктів».

Засідання НМР

01 листопада 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Засідання ЕПК

29 жовтня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Доповідь на науковому семінарі

25 жовтня 2018 р. на запрошення адміністрації НДІ астрономії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна директор Центрального державного науково-технічного архіву України М. А. Балишев виступив із доповіддю «Персональна історія Харківської астрономічної обсерваторії в архівних документах» на науковому семінарі.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017